54E28A8D-398C-4C52-A11B-964CA6F2D50F 4865D4D6-58FD-408A-B236-6CD7B2D31205

Spēlēšanas instrukcija

Circle K spēles „Skrāpē un laimē” instrukcija

Spēlē spēli „Skrāpē un laimē” un laimē vienu no 9000 ikdienas balvām katru dienu, īpašajam iknedēļas balvām un lielo noslēguma balvu – degvielu gadam.

Lai spēlētu spēli, Tev:

  • nepieciešams dators vai mobilā ierīce ar piekļuvi internetam vai datu apraidei;
  • ierīcei, kurā spēlē Spēli, jāatbalsta kāda no šīm pārlūkprogrammām un to attiecīgajām versijām - Internet Explorer 9+, FireFox 20+, Google Chrome 20+, Opera 15+, Safari 5+, Android 4+, Safari (iPhone) 6+;
  • jāapmeklē www.skrapeunlaime.lv
  • jāreģistrē savs mobilā tālruņa numurs (numuram jābūt reģistrētam Latvijā);
  • jāiepazīstas ar Akcijas pilnajiem noteikumiem;
  • jāuzspiež poga "Spēlēt"
  • ar peles palīdzību (datoriem) vai ar pirksta spilventiņu (mobilajām ierīcām) ir jānoņem virtuālās kartiņas virsslānis. „Noberzējot” virtuālās kartiņas virsslāni, uz tā būs redzamas deviņas ikonas – ja trīs no tām ir “dāvaniņu” ikonas, apsveicam, esi laimējis!

Uz Tavu mobilo tālruni tiks nosūtīta īsziņa. Balvu varēsi saņemt pilna servisa Circle K degvielas uzpildes stacijā īsziņa norādītajā laika periodā. Īsziņas saturā būs balvas pilnais nosaukums, balvas saņemšanas kods, kas ir jāuzrāda pārdevējam balvas saņemšanai, un koda derīguma termiņš. Pievērs uzmanību, ka balvu pieejamība DUS ir atkarīga no preču sortimenta katrā konkrētā stacijā (precīza informācija pilnajos noteikumos).

Lai saņemtu balvu, pārdevējam pie kases un jāuzrāda īsziņa ar balvas informāciju, lai pārdevējs varētu ievadīt balvas saņemšanas kodu. Ja esi laimējis atlaidi degvielai, uzpildies un tad dodies pie kases un uzrādi pārdevējam īsziņu.

Svarīgi! Katrs kods ir unikāls un ir izmantojams tikai vienu reizi!

Spēli vari spēlēt vienu reizi dienā.

Dalībnieki, kas nebūs laimējuši ikdienas balvu, varēs pieteikties iknedēļas balvu un lielās balvas izlozēs. Iknedēļas balvas – kafija mēnesim, automazgāšanan mēnesim un degviela mēnesim - tiks izlozētas pirmdienās. Laimētāju saraksts tiks publicēts skrapeunlaime.lv un ar laimētājiem sazināsies personīgi. Lielā balva – degviela gadam – tiks izlozēta 29.01.2018. Laimētājs tiks publicēts skrapeunlaime.lv un ar viņu sazināsies personīgi.

Neaizmirsti saglabāt šo tīmekļa adresi kā grāmatzīmi, lai turpmāk varētu tai ērti piekļūt, izmantojot saīsni uz sava viedtālruņa ekrāna.